قاعده‌های هویت بصری

قواعد هویت بصری باهمتا به شما کمک خواهد کرد تا هنگامی که می‌خواهید از برند باهمتا استفاده کنید به نحو صحیح از آن استفاده کنید.


لوگو

برای فضاهای استاندارد

برای فضاهای محدود


رنگ لوگو


رنگ باهمتا

در طراحی‌ برای همخوانی با رنگ اصلی باهمتا از رنگ‌های زیر استفاده کنید.

#49b4af

رنگ اصلی

#4585c1
#45c175
#33cc99
#4d4d4d
#ffffff

رنگ‌های اولیه


ملاحظات فاصله

وقتی لوگو باهمتا را در کنار لوگو‌های دیگر و یا اِلِمان‌های گرافیکی دیگر به کار می‌برید یک فاصله دو برابری برای آن در نظر بگیرید.


ملاحظات نوشتار

در کلمه «باهمتا» تمامی حروف به هم چسبیده و بدون فاصله و بدون نیم‌فاصله هستند. و برای انگیلیسی «bahamta» تمامی حروف کوچک هستند.


نکات استفاده از برند باهمتا

هنگام استفاده از نام و اِلِمان‌های گرافیکی باهمتا آنها را تغییر ندهید. همچنین به نحوی استفاده نکنید که با برند دیگری اشتباه گرفته شود و یا گیج‌کننده و گمراه‌کننده باشد.

لوگو باهمتا را تغییر فرم ندهید، رنگ‌ آن را نیز تغییر ندهید و از افکت خاصی برای نمایش آن استفاده نکنید.

برای کاربرد‌های تجاری و استفاده از برند و اِلِمان‌های باهمتا بر روی سایت یا سرویس خود و یا نمایش تبلیغاتی، با ما هماهنگ کنید.

برای موارد خبری و آموزشی نیازی به هماهنگی نیست و می‌توانید از اِلِمان‌های ما استفاده کنید اما نباید به گونه‌ای باشد که گمراه‌کننده باشد و یا اسپانسرینگ به نظر آید.

اگر خواستید به ما لینک دهید ترجیحا هایپرلینک را بر روی کلمه «باهمتا» و یا لوگو ما قرار دهید و لینک زیر آن به فرمت https://bahamta.com باشد.

نام دامنه باهمتا با www نمایش داده نشود. ترجیحا به صورت https://bahamta.com و یا به صورت bahamta.com باشد.

برای هماهنگی جهت استفاده از اِلِمان‌های باهمتا و یا اگر نیازی داشتید که در اینجا به آن اشاره نشده بود، لطفا از طریق ایمیل info@bahamta.com ارتباط بگیرید.