فروش آنلاین

توسط «دستیار فروش» به سادگی می‌توانید فروشگاه و محصولات خود را تعریف کنید و امکان فروش آنلاین آنها را بر روی وبسایت و یا شبکه‌های اجتماعی خود فراهم کنید.

امکانات متنوع

برای نیازهای شما در فروش آنلاین، امکانات متنوعی در نظر گرفته شده. تعریف عکس و متن محصول، موجودی، لینک بازگشت، اطلاعات دریافتی از خریدار، روش ارسال و گروه مدیریتی برای مدیریت چند نفره تنها بخشی از امکانات ارائه شده هستند.

قابل استفاده بر روی پلتفرم‌های گوناگون

فرقی نمی‌کند که کانال ارتباطی شما با مشتریان چه باشد. برای هر محصولی که تعریف می‌کنید یک لینک اختصاصی خواهید داشت که با قرار دادن آن در وبسایت و یا هر پلتفرم دیگری، مانند شبکه‌های اجتماعی، مشتری می‌تواند از طریق آن لینک، خرید خود را انجام دهد

آموزش استفاده از دستیار فروش

برای دیدن مجموعه ویدیوهای آموزش استفاده از دستیار فروش اینجا کلیک کنید.

اطلاع از هر سفارش

تمامی سفارشات را به صورت متمرکز در اختیار دارید و پس از هر سفارش، از جزییات آن مطلع می‌شوید.

گزارش گیری

به گزارش‌های میزان فروش، سفارش‌ها، محصولات و مشتریان فروشگاه‌ دسترسی دارید تا با تحلیل و اطلاعات مناسب، کسب و کار خود را توسعه دهید.

۱۴روز بدون کارمزد

برای آشنایی با قابلیت‌های سرویس دستیار فروش، پس از تعریف فروشگاه می‌توانید از تمام این امکانات به مدت ۱۴ روز به صورت رایگان استفاده کنید.پس از این مدت برای هر سفارش ۱ درصد و تا سقف ۵ هزار تومان به عنوان کارمزد از سفارش شما کسر خواهد شد.

کسب درآمد با معرفی به دیگران

پس از وارد شدن یک لینک اختصاصی جهت معرفی به دیگران خواهید داشت. افرادی که با لینک شما وارد برنامه شوند، از هر فروشی که داشته باشند، ما ۲۰٪ از کارمزد خود را به شما خواهیم داد.

ورود به ربات تلگرام دستیار فروش

@forush_robot