فهرست ویدیوهای آموزشی

ساخت فروشگاه، اولین محصول و دلیل عدم امکان پرداخت

در این ویدیو با مراحل ساخت فروشگاه خود در «دستیار فروش» آشنا خواهید شد. همچنین شیوه تعریف یک محصول در فروشگاه را خواهید دید و نحوه دیدن فهرست دستورات قابل استفاده را فراخواهید گرفت.

تنظیمات فروشگاه

برای تنظیمات فروشگاهی که ساخته‌اید، از جمله لوگوی فروشگاه، نام فروشگاه، حساب بانکی، و موارد دیگر، «دستیار فروش» امکاناتی را در اختیار شما می‌گذارد که در این ویدیو با بعضی از موارد آن آشنا می‌شوید. تنظیمات دیگر فروشگاه نیز از طریق همین روش توسط شما قابل تشخیص و انجام است.

تنظیمات محصول

مشخصات محصولی که در فروشگاه تعریف می‌کنید در هر زمان قابل تغییر هستند. شما از طریق منوی «تنظیمات محصول» می‌توانید عنوان محصول، توضیحات، تصویر و قیمت آن را تغییر دهید و حتی برای آن موجودی تعریف کنید و یا در شرایطی وضعیت محصول را به گونه‌ای تغییر دهید که از دید مشتریان پنهان بماند. همینطور اگر محصول شما دیجیتالی است، می‌توانید لینک دانلود آن را تعریف نمایید. در این ویدیو با استفاده از این امکانات آشنا می‌شوید.

فرم اطلاعات پرداخت

در زمان دریافت سفارش، لازم است تا اطلاعات سفارش‌دهنده دریافت شود. اما این اطلاعات از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر و یا حتی از یک محصول به محصول دیگری در همان فروشگاه می‌تواند متفاوت باشد. شما در این ویدیو با امکانات بسیار متنوعی که «دستیار فروش» برای تنظیم فرم اطلاعات پرداخت در اختیار شما قرار داده است و همینطور شیوه تنظیم آن آشنا خواهید شد.

روش ارسال

معمولاً محصولاتی که به فروش می‌رسانید باید به آدرسی که خریدار اعلام می‌کند بفرستید. ممکن است بخواهید روش‌های مختلفی برای ارسال داشته باشید تا خریداران شیوه ارسال را انتخاب و هزینه آن را بپردازند. در «دستیار فروش» شما می‌توانید روش‌های مختلف ارسال و هزینه آن را برای هر محصول تعریف نمایید. این ویدیو شیوه انجام این کار را به شما آموزش خواهد داد.

موجودی ساده

در «دستیار فروش» می‌توانید موجودی هر یک از محصولات را مشخص کنید تا بیشتر از موجودی آن سفارش نپذیرید. با شیوه تعریف موجودی در این ویدیو آشنا خواهید شد. در بیشتر موارد تعریف موجودی بر اساس ویژگی‌های مختلف محصول (مثل رنگ، سایز و غیره) می‌تواند متفاوت باشد. برای تعریف موجودی در این شرایط، ویدیوی دیگری را که با عنوان «موجودی پیشرفته» در دسترس شما قرار دارد ببینید.

موجودی پیشرفته

موجودی یک محصول می‌تواند پیچیدگی‌های خاص خود را داشته باشد، مثلاً ممکن است از یک لباس سایز‌ها و رنگ‌های متنوعی داشته باشید. بدیهی است که تعداد موجودی آنها لزوماً با هم یکسان نیست. «دستیار فروش» این امکان را به شما می‌دهد که موجودی هر یک از آنها را تعریف نمایید تا بیشتر از موجودی آنها سفارش نپذیرید. در این ویدیو با نحوه تعریف موجودی برای اینگونه محصولات آشنا می‌شوید.

تخفیف

اگر برای رضایتمندی مشتریان و افزایش فروش خود می‌خواهید تخفیف بدهید، این ویدیو را ببینید تا با نحوه تعریف کدهای تخفیف و اعمال آن بر همه محصولات و یا بعضی از آنها آشنا شوید.

ورود به ربات تلگرام دستیار فروش

@forush_robot