درگاه پرداخت شخصی

«درگاه‌ پرداخت شخصی» یک لینک اختصاصی است که شما می‌توانید به جای اینکه شماره کارت و یا شماره حساب خود را به دیگران بدهید، این لینک را در اختیار آنها قرار دهید تا براحتی به شما پرداخت آنلاین داشته باشند. اگر شماره تلفن افراد پرداخت کننده را ندارید و یا ترجیح می‌دهید که پرداخت کننده‌ها خودشان شماره موبایلشان را برای پرداخت وارد کنند، درگاه پرداخت شخصی راهکاری برای این نیاز شما است.

form

لینک پرداختی همگانی

لینک‌های پرداختی که از این روش ایجاد می‌کنید برای شماره موبایل خاصی ساخته نمی‌شود وهمگانی است! یعنی اگر لینک درگاه شخصی خود را در اختیار هرکسی قرار دهید، می‌تواند از آن به شما پرداخت آنلاین انجام دهد.

قابلیت چند بار پرداخت

لینکی که از این طریق ساخته‌ می‌شود، بعد از پرداخت غیرفعال نخواهد شد و افراد دیگر نیز می‌توانند از همان لینک به شما پرداخت کنند.

مبلغ و توضیح اختیاری

این امکان وجود دارد که مبلغ را شما وارد کنید تا پرداخت کننده مبلغ مشخصی به شما پرداخت کند و یا اجازه دهید پرداخت کننده مبلغ دلخواه را وارد کند.
هچنین، توضیح پرداخت می‌تواند از طرف شما معلوم باشد یا اینکه جایش را خالی بگذارید تا پرداخت کننده توضیح را وارد کند.

telegram

چند نمونه از کاربردهای درگاه شخصی

  • برای یک موضوع نیکوکاری می‌خواهید پول جمع کنید و یک گروه تلگرامی برای آن تشکیل داده‌اید، کافیست یک درگاه شخصی با توضیح مشخصی بسازید و لینک آن را در گروه قرار دهید تا افراد هر مبلغی که تمایل داشتند خودشان پرداخت کنند.

  • یک فروشگاه تلگرامی و یا اینستاگرامی دارید، می‌توانید به مشتریان لینک درگاه شخصی را بدهید و و یک راهنما نیز در این صفحه قرار دهید که مشتریان در صفحه پرداخت نام، آدرس و رنگ محصول خود را نیز وارد کنند.

  • برای نشریه خود اشتراک ماهانه دریافت می‌کنید می‌توانید لینک درگاه شخصی خود را که مبلغ پرداخت را مشخص کرده‌اید بر روی سایت خود قرار دهید و پرداخت کننده‌ها در صفحه پرداخت شماره اشتراک خود را وارد کنند.

form

نحوه دسترسی به درگاه شخصی

درگاه‌های شخصی در منو اصلی (یا در ios در بخش تنظیمات) در دسترس شما هستند. که در آن قسمت می‌توانید درگاه پرداخت شخصی جدید ایجاد کنید و درگاه‌های پرداخت قبلی را مدیریت کنید و یا آنها را حذف کنید.
برای آشنایی با نحوه‌ی ساخت درگاه شخصی، می توانید راهنمای ساخت درگاه شخصی را ببینید.

دانلود باهمتا

app-store
google-play
cafebazaar

تهران، شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، پلاک ۹۸، واحد ۹، شرکت همتا همراه افزار