اگر فروشگاهی در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام یا اینستاگرام دارید و یا خدماتی دارید که باید از راه دور از مشتریانتان پول بگیرید، از چه روشی از آنها پول می‌گیرید؟ آیا به آنها شماره کارت می‌دهید؟

فهمیدن اینکه کدام مشتری چه مقدار پول واریز کرده، کار آسانی نیست، و احتمال اشتباه در آن زیاد است. همچنین کارت به کارت کردن برای مشتری شما آسان نیست و حتماً از مشتریان می‌خواهید که رسید پرداخت را برای شما بفرستند، اما هر مشتری هم ساز خود را می‌زند، یکی پیامک را فوروارد می‌کند، یکی از رسید پرداخت عکس می‌گیرد و با تلگرام می‌فرستد، یکی تماس می‌گیرد تا شماره پیگیری را بگوید، و راه‌های دیگری که برای شما نا‌آشنا نیست.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن موبایل و یا نسخه تحت وب «باهمتا» به موبایل مشتریانتان یک قبض باهمتایی بفرستید. قبض‌های باهمتایی یک آدرس اینترنتی دارند که گیرنده‌ی قبض با رفتن به آن نشانی به درگاه امن پرداخت اینترنتی متصل خواهد شد و می‌تواند پول را به شما پرداخت کند.


امنیت در پرداخت

ارائه‌ی شماره‌ی کارت به دیگران، از نظر امنیتی درست نیست چرا که شماره‌ی کارت، برای خرید اینترنتی استفاده می‌شود. شما می‌توانید به جای دادن شماره کارت، قبض باهمتایی برای مشتریان ارسال کنید و آنها بدون نیاز به شماره کارت، به شما پرداخت کنند.


راحتی پرداخت‌کننده

معمولاً وارد کردن تعداد زیادی از رقم‌ها به عنوان شماره‌ی کارت و یا شماره‌ی حساب مقصد زمان‌گیر و گاهی با خطا همراه است. اما با استفاده از باهمتا، پرداخت کننده به راحتی به درگاه پرداخت اینترنتی متصل می‌شود و با امنیت و سرعت بالا، و با کمترین خطا پول را به شما پرداخت می‌کند.

همچنین تجربه یک فرایند پرداخت به روز و امن می‌تواند در برندسازی شما نزد مشتریانتان هم موثر باشد و در توسعه کسب و کار به شما کمک کند.