قرض الحسنه‌های دوستانه و خانوادگی یکی از کارآمدترین مدل‌های مالی در کشور ما است و به همین دلیل رواج زیادی دارند. سرویس «باهمتا» توانسته است روال دریافت و پرداخت صندوق‌های قرض الحسنه خانوادگی را بهبود بخشد.

شما به عنوان مدیر صندوق، می‌توانید از طریق اپلیکیشن موبایل و یا نسخه تحت وب «باهمتا» برای پرداخت‌های ماهیانه‌ی اعضا، یک قبض باهمتایی به موبایل آنها ارسال کنید.

قبض‌های باهمتایی یک آدرس اینترنتی دارند که گیرنده‌ی قبض با رفتن به آن نشانی به درگاه امن پرداخت اینترنتی متصل خواهد شد و می‌تواند پول را به شما پرداخت کند.


اطلاع رسانی به اعضای صندوق

اعضای صندوق یک پیامک دریافت خواهند کرد که در آن پرداخت ماهیانه به آنها یادآوری شده است و می‌توانند از طریق لینک موجود در پیامک به درگاه پرداخت اینترنتی متصل شده و اقساط خود را پرداخت کنند.

اعضای صندوق نیازی به نصب اپلیکیشن «باهمتا» ندارند و به راحتی به درگاه پرداخت اینترنتی متصل می‌شوند و با امنیت و سرعت بالا، و با کمترین خطا پول را به شما پرداخت می‌کنند.


رسید آنلاین و شناسه‌دار بودن پرداخت‌ها

رسید‌های کاغذی علاوه‌بر آسیب به محیط زیست با گذشت زمان خوانایی خود را از دست می‌دهند. از طرفی جستجو در گزارش بانکی به منظور یافتن یک تراکنش خاص کار ساده ای نیست.

در باهمتا هر کدام از اعضای صندوق بلافاصله بعد از پرداخت خود، رسید دریافت خواهند کرد و شما با خبر خواهید شد که کدام یک از اعضای صندوق پرداخت خود را انجام داده است.